Parapety

Parapety Białystok

Kamień coraz częściej stanowi eleganckie uzupełnienie wnętrz naszych domów oraz mieszkań. Jest to idealny materiał na blaty, schody, obudowy kominkowe, jak również parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne. Szukasz firmy zajmującej się tworzeniem parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych w Białymstoku oraz okolicy? Zgłoś się do nas.

Parapety z kamienia Białystok

Do wykonania parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych, idealnie nadaje się kamień, który jest odporny na zarysowania, detergenty oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki różnym kolorom oraz fakturom, parapety z kamienia idealnie współgrają z wystrojami mieszkań, dopasowanych do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Kamień jest bardzo łatwy w czyszczeniu, nie potrzebuje bowiem specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ze względu na wysoką odporność materiału, będzie nam służył całe dekady, nie tracąc pięknego wyglądu oraz niepowtarzalnej barwy.

Parapety na wymiar Białystok

Firma Rogowski Kamieniarstwo od wielu lat zajmuje się tworzeniem dzieł z kamienia. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna technologia sprawia, że wszystkie elementy są dopracowane w każdym, nawet najmniejszym calu. Jeżeli szukasz firmy, specjalizującej się w profesjonalnych usługach z zakresu kamieniarstwa, zgłoś się do nas. Wykonamy dla Ciebie parapety oraz inne elementy wystroju, które będą cieszyć Twoje oko przez wiele kolejnych lat.

Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach z zakresu kamieniarstwa nagrobkowego i budowlanego.

BIURO I WARSZTAT

ul. Wiejska 16
16-010 Jurowce
NIP: 5421930756

Czynne:
Pon-Pt 7.00-17.00
Sob 7.00-13.00

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook