Blaty łazienkowe

Kamień ze względu na swoje właściwości jak i wygląd idealnie nadaje się do łazienek jako blaty, oraz miejsc w którym bez przerwy pojawia się woda, para wodna oraz osady z kosmetyków do kąpieli, oprócz walorów wytrzymałościowych kamień będzie wspaniałym, oryginalnym i luksusowym elementem ozdobnym także w łazience o niedużych rozmiarach. Do tego pomieszczenia możemy zastosować prawie każdy rodzaj kamienia. Blaty z konglomeratu, marmuru i granitu ze względu na zróżnicowanie faktur i kolorów dają możliwość kreacji spersonalizowanej i niepowtarzalnej przestrzeni. 

Kamień jest wysoce odporny na ścieranie i zaplamienia, ponadto zaimpregnowany, naturalny kamień praktycznie nie wchłania wody i wilgoci, przez co jest idealnym materiałem na blaty łazienkowe i elementy wykończeniowe.

 

Nasza firma w procesie produkcji elementów z konglomeratu, marmuru i granitu zawsze stosuje specjalny impregnat zabezpieczający materiał przed działaniem wody, kosmetyków, detergentów i środków czyszczących itd. Nasz klient ma dzięki temu pewność, że nowe blaty łazienkowe z kamienia będą cieszyć oko i służyć przez wiele lat.

Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach z zakresu kamieniarstwa nagrobkowego i budowlanego.

BIURO I WARSZTAT

ul. Wiejska 16
16-010 Jurowce
NIP: 5421930756

Czynne:
Pon-Pt 7.00-17.00
Sob 7.00-13.00

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook