Blaty kuchenne

Blaty kuchenne Białystok

Kamień to bardzo wytrzymały oraz łatwy w utrzymaniu materiał, który idealnie nadaje się na blat kuchenny. Jego elegancki design oraz różnorodność kolorów, pozwala na dobranie odpowiedniego materiału, który będzie pasował do kuchni każdego rodzaju.

Najważniejszą zaletą kamienia jest odporność na wszelkie niekorzystne warunki takie jak, działanie pary wodnej, detergentów, zarysowania ostrymi narzędziami, jak również wysoką temperaturę. Nasza firma, zajmuje się produkcją blatów kuchennych od lat. Dzięki połączeniu doświadczenia, zbieranego przez bardzo długi okres czasu, jak również nowoczesnej technologii, kuchnie tworzone z naszym udziałem, są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ odpowiednio dobrany wzór, jak również wykończenie krawędzi, to klucz do sukcesu, który posiadamy.

Zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów współpracy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego gwarantujemy miłą oraz fachową obsługę. Dlaczego nasza firma? Wyróżnia nas bowiem terminowość, wieloletnie doświadczenie w zawodzie, profesjonalne podejście do zlecanych nam prac, jak również atrakcyjne ceny.

Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach z zakresu kamieniarstwa nagrobkowego i budowlanego.

BIURO I WARSZTAT

ul. Wiejska 16
16-010 Jurowce
NIP: 5421930756

Czynne:
Pon-Pt 7.00-17.00
Sob 7.00-13.00

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook